REDUAR-Edukacja i opieka nad dziećmi

slide2Dzieci uwielbiają się bawić, a rodzice i opiekunowie nie zawsze mają czas, by sprostać tym przyjemnym wyzwaniom. Postanowiliśmy wesprzeć rodziców w opiece, rozwoju i edukacji ich pociech. Oferujemy opiekę przedszkolną dla maluchów w wieku 2-5 lat, opiekę domową oraz podczas imprez okolicznościowych. Dzięki nam rodzice mają czas dla siebie, mogą powrócić do pracy zawodowej, a dzieci świetnie się bawią i spędzają z nami miłe chwile. Wszyscy są zadowoleni i uśmiechnięci  – o to nam chodzi.

AKADEMIA MALUCHA

Jest to dzienna opieka przedszkolna dla dzieci w wieku 2-5 lat. Zapewniamy najmłodszym ciekawe i zajmujące zajęcia edukacyjne, inspirujące zabawy oraz wyżywienie. Nasza wykwalifikowana i kreatywna kadra pedagogów gwarantuje brak nudy oraz wspaniałą zabawę w grupie rówieśników, w bezpiecznej i miłej atmosferze. Zajęcia przedszkolne prowadzimy w specjalnie przygotowanej przyjaznej dla dziecka Sali wyposażonej w odpowiednie przybory edukacyjne, gry, zabawki, instrumenty, książki itp. Działamy w godzinach 8.00-15.30.

OPIEKA DOMOWA

Każdy rodzic potrzebuje czasu dla siebie, dlatego stworzyliśmy ofertę opieki domowej nad dziećmi w godzinach popołudniowych i w weekendy. Nasza wykwalifikowana opiekunka w ciekawy sposób zagospodaruje czas najmłodszym, kiedy rodzice będą na zakupach, spotkaniu ze znajomymi, czy zajęciach sportowych. Godziny opieki ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb klientów. Rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, nasze opiekunki są odpowiedzialne, troskliwe, kreatywne i doświadczone.

OPIEKA PODCZAS IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Oferujemy wsparcie w opiece nad dziećmi podczas wszelkich uroczystości rodzinnych – wesel, chrztów, czy komunii. Zorganizujemy dzieciom wiele kreatywnych i zajmujących zajęć, pomalujemy buzie, wymyślimy różne gry i konkursy. Zapewnimy mnóstwo niezapomnianych wrażeń, pozytywnych emocji i wspaniałej zabawy.Pozwoli to rodzicom na swobodną zabawę z innymi gośćmi, bez obaw o najmłodszych członków rodziny.

 OFERTA Z CENNIKIEM

zd.chłopieczlatawcem -

 

Opieka dziecięca w Akademii Malucha –   120 zł od dziecka /miesiąc

Wesela .komunie, chrzciny – Koszt opieki nad grupą dzieci do lat 10 –  100 zł za godz.

(przy grupie liczącej powyżej 15 osób – cena do negocjacji).

Opiekę nad dzieckiem w godzinach popołudniowych i podczas weekendu –    30 zł za godz.
( Proponujemy różnego rodzaju gry i zabawy oraz pomoc w odrabianiu lekcji).

 

W sprawie organizacji opieki i ustalenia warunków prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail, lub zapraszamy osobiście pod w/w adresem. Sprawy organizacyjne związane z opieką nad dziećmi podczas imprez okolicznościowych bądź opieki popołudniowej będą mogli Państwo ustalić z naszym pracownikiem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 536-056-101

 

Dzieci w galerii: