Pracownia artystyczna

zdobienie decoupage

Prace zdobione techniką decoupage

Stale obserwujemy nowe trendy na rynku, a jednym z nich jest powrót manualnej sztuki wzorniczej i rękodzielnictwa. Chcemy być częścią tych zmian, dlatego otworzyliśmy Pracownię Artystyczną specjalizującą się w produkcji wyrobów rękodzielniczych, w tym wykonywanych techniką decoupage.

Decoupage polega na przyklejeniu wzoru z papieru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu, dzięki czemu wygląda jak namalowany. Decoupage można stosować na wielu różnych materiałach, m.in.: drewnie, szkle, metalu, plastiku, ceramice.

W ramach działalności Pracowni Artystycznej sprzedajemy wyroby gotowe wykonane według własnych wzorów, tworzymy rękodzieła na specjalne zamówienie osób indywidualnych oraz firm, prowadzimy terapię zajęciową oraz szkolenia z techniki decoupage.

GOTOWE  WYROBY ARTYSTYCZNE

Nasz zespół tworzy niepowtarzalne rękodzieła wyróżniające się bogactwem wzorów, kolorów oraz różnorodnością użytych materiałów. W naszej pracowni powstają  unikalne ozdoby świąteczne z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocny, upominki okolicznościowe z okazji Walentynek lub Dnia Kobiet oraz oryginalne elementy wyposażenia wnętrz – szkatułki, talerze, podstawki. Łączymy różne style, formy i kolory szukając inspiracji w otaczającym nas świecie. Nasze produkty to świetny prezent na każdą okazję oraz unikalna dekoracja mieszkania. Wciąż wprowadzamy nowe wzory, starając się aby każdy mógł u nas znaleźć coś dla siebie.

DEKORACJE WNĘTRZ

DSCF3617

Dekoracja na blacie baru w Restauracji Nihil Novi

Dekoracje wnętrz wykonywane przez profesjonalnego plastyka są nową usługą naszej pracowni.
Łączenie różnych technik zdobniczych i składanie ich w estetyczną kompozycję nadaje dokorowanym wnętrzom niepowtarzalny charakter i atmosferę. W kompozycjach wykorzystujemy przedmioty szklane, tkaniny ozdobne, kwiaty i elementy florystyczne, balony, itp.  Nasze kompozycje wyróżnia  unikalność i autorska inwencja plastyka, bowiem wykorzystujemy także ręcznie zdobione przedmioty jako elementy dekoracji. W Galerii prac można znaleźć zdjęcia naszych prac.

 

 

JAK KUPIĆ NASZ PRODUKT?

Nasze wyroby można kupić kontaktując się telefonicznie lub pocztą e-mail,  podczas lokalnych festynów
i na kiermaszu w Radomiu i powiecie radomskim. Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne z dostawą kurierską „za pobraniem”.

PRACOWNIA ARTYSTYCZNA
I DEKORACJI WNĘTRZ

Adres: Radom

Kontakt:  tel. 536 056 036

e-mail: spoldzielnia-reduar@wp.pl

 

PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE

W ramach naszej działalności artystycznej wykonujemy wyroby własne oraz zdobienia wyrobów z powierzonego materiału na specjalne zamówienie – zarówno pojedyncze sztuki, jak i większe ilości. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem. Tworzymy personalizowane upominki na specjalne okazje, zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Można u nas zamówić  produkty z logo firmy oraz oryginalne gadżety promocyjne.

TERAPIA  ZAJĘCIOWA

ter.zajęciowa

terapia zajęciowa

Decoupage jest polecany i stosowany jako terapia zajęciowa dla osób w każdym wieku. To forma arteterapii, która rozwija  wyobraźnię, kreatywność, pomysłowość i zdolności manualne. Integruje, inspiruje do szukania nowych rozwiązań, rozwija talenty i wrażliwość na sztukę.  Zajęcia wykorzystujące technikę decoupage prowadzimy w szkołach, ośrodkach pomocy społecznej, domach kultury oraz klubach seniora.  Do każdych zajęć przygotowujemy się indywidualnie, uwzględniając potrzeby grupy docelowej.

 

 

 

WARSZTATY  I SZKOLENIA DECOUPAGE

Decoupage to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z innymi. Stworzyliśmy program warsztatów i szkoleń dla wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć swoje zdolności artystyczne, nauczyć się sztuki rękodzielniczej w wykorzystaniem  decoupage, a w przyszłości sprzedawać własnoręcznie wykonane dzieła.

Warsztaty decoupage to również idealny sposób na integrację firmową czy team-building zespołu. Uczą współdziałania w grupie, rozwijają kreatywność, zachęcają do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Dla każdej firmy przygotowujemy indywidualną ofertę  zgodnie z potrzebami zespołu pracowniczego.

Przejdź do GALERII PRACOWNI ART. 

 

III Mazowieckie Spotkania z Ekonomią Społeczną (6 czerwca 2017r.)
– zdjęcia z targów i nasze stoisko:

DSCF6231A1 DSCF6246A1 DSCF6242A1

DSCF6234A1DSCF6243A1

Przykłady naszych wykonań, poniżej:

 

Dekoracje Bożonarodzeniowe/ świąteczne:

Dekoracje wnętrz wykonane z zastosowaniem wyrobów wykonanych łączonymi technikami (np. zdobienie jajek art. decoupage, zdobienie butelek malowaniem na szkle)

Przedmioty zdobione techniką art. decoupage oraz rękodzieła