Misja Gab. rehabilitacji

zdj1Misją Gabinetu Rehabilitacji REDUAR jest pomaganie naszym pacjentom w powrocie do zdrowia i funkcjonalności ciała przez:
Przywrócenie sprawności organizmu sprzed zaistnienia choroby lub urazu powodującego jego dysfunkcję; walkę z dolegliwościami bólowymi i poprawę sprawności i komfortu życia u osób niepełnosprawnych; szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną: gimnastykę, zabiegi odnowy biologicznej(masażu), diagnostykę układu ruchu zwłaszcza wad postawy,  zabiegi i ćwiczenia korekcyjne u dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Pomagamy osobom wymagającym rehabilitacji po udarach, wypadkach, w chorobach ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego oraz chorobach reumatycznych. Wspieramy w leczeniu zaniku mięśni, otyłości, wadach postawy, dyskopatii, rwie kulszowej, zespołach bólowych kręgosłupa i stawów i innych dolegliwościach przejawiających się w dysfunkcjach narządu ruchu.

Fizjoterapia ma ogromne znaczenie w rehabilitacji osób długotrwale unieruchomionych np. po wypadkach komunikacyjnych oraz u osób starszych wymagających stałej opieki.

Zespół fizjoterapeutów Gabinetu Rehabilitacji REDUAR posiada niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne nabyte na wielu specjalistycznych kursach.

Mamy przyjazne i pełne zrozumienia podejście do pacjenta i jego problemów, co pozwala nam zaoferować pomoc terapeutyczną dla osób w każdym wieku, od najmłodszych dzieci oraz osoby w pełni życia zawodowego po osoby starsze wymagające szczególnej troski.

Fizjoterapeuci naszego Gabinetu chętnie zaangażują się w realizację misji na rzecz społeczności lokalnej.
Chętnie nawiążemy współpracę ze szkołami, fundacjami i innymi organizacjami pozarządowymi w zakresie:

 

  • Uczestnictwa w projektach dotacyjnych w zakresie rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej.
  • Przeprowadzania profilaktycznych badań i diagnozowania skrzywień kręgosłupa i wad postawy.
  • Prowadzenia zajęć korekcyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej lub rehabilitowania osób niepełnosprawnych.

 

ZAPRASZAMY NA NASZ FUNPAGE NA FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/Rehabilitacja.Reduar.Radom/